Apie MUS

GAMINAME BALDUS PAGAL INDIVIDUALIUS UŽSAKYMUS

Kas mes?

UAB „ANP inovaciniai sprendimai“ atvira, sąžininga ir teisingą kainodarą puoselėjanti baldų gamybos įmonė, turinti ilgametę patirtį realizuojant skirtingus korpusinių baldų sprendimus visoje Europoje. Mūsų kompanija gamina tik aukščiausios kokybės individualius virtuvės bei kitus korpusinius baldus – tam, kad patenkintų visus jūsų lūkesčius.


Ką mes siūlome?

Ypatingą dėmesį skiriame savo virtuvės baldams su aukščiausios kokybės akmens stalviršiais – viską galime pritaikyti jūsų poreikiams.

UAB „ANP inovaciniai sprendimai“ komandoje dirba profesionalūs dizaineriai, kurie užsakovams padeda įgyvendinti jų unikalias idėjas ir ne tik. Nuolat siūlome naujausius, moderniausius sprendimus, kurie pritaikomi pagal individualius poreikius ir padeda sukurti stilingesnę bei patogesnę kasdienybę. Kiekvienas mūsų projektas yra unikalus!

Užtikriname aukščiausią kokybę ir nešablonišką mąstymą – taip mūsų klientas gauna geriausius rezultatus.

UAB „ANP inovaciniai sprendimai“ teikia visapusišką pagalbą kelyje nuo jūsų vizijos iki jaukių bei patogių namų – konsultuojame, projektuojame ir gaminame.

Tikslai

Mūsų pagrindinis tikslas – patenkinti klientai. Todėl nuolat atnaujiname savo žinias, tobulėjame ir siūlome inovatyviausius sprendimus. Pasitinkame kiekvieną užsakovą pasirengę išklausyti jo idėjas ir kaip įmanoma tiksliau jas įgyvendinti, dedame visas pastangas, kurdami ilgalaikį bendradarbiavimą.

UAB „ANP inovaciniai sprendimai“ komanda su džiaugsmu priima naujus iššūkius ir niekada nesirenka lengviausio sprendimo, užsakovo vizijos sąskaita.

Siekiame, kad mūsų gaminami baldai būtų ilgaamžiai, todėl renkamės tik aukštos kokybės, tvarias gamybines medžiagas. Viską stengiamės atlikti laiku ir už prieinamą kainą.