Virtuvės Baldų Gamyba Gargžduose

Ieškote kas užsiima virtuvės baldų gamyba Gargžduose? Pataikėte būtent čia! „ANP inovaciniai sprendimai“ tai atvira, sąžininga ir teisingą kainodarą puoselėjanti baldų gamybos įmonė, užsiimanti virtuvės baldų gamyba.

Virtuvė – tai vieta, kurioje susitinkate jaukiems pokalbiams, valgote ir planuojate kasdienius darbus, atitiktų visus jūsų poreikius bei įkvėptų jus kasdien. Ar būtų reikalinga pilna rekonstrukcija, paremta šiuolaikiniu dizainu, ar keli pataisymai tradiciniame interjere, „ANP inovaciniai sprendimai“ komanda padės rekonstruoti virtuvę bei pasiūlys didžiulį spalvų bei stilių pasirinkimą, kiekvienam skoniui. Rinkitės jau pagamintus variantus arba susikurkite individualius sprendimus, kurie tiks jūsų namuose.

PRADĖKITE NUO PRADŽIŲ

Kai stiliaus bei dizaino sprendimų tiek daug, kaip pasirinkti tinkamiausią?

Kviečiame apžiūrėti mūsų gaminamas virtuves ir pasinaudoti mūsų specialistų patarimais – taip priimti sprendimus bus daug paprasčiau.

ATRASKITE SAVO STILIŲ

Modernaus stiliaus virtuvės (ir kiti baldai) pasižymi, švaria, elegantiška išvaizda, vienspalviais tonais – šie sprendimai neblaško ir puikiai dera prie metalo atspalvio įrangos.

Klasikinio stiliaus baldai nepaklūsta laikui, yra labai tradiciški, jų tikrai nepavadinsi paprastais. Šis stilius pasižymi nesenstančiais bruožais, dėmesiu detalėms ir neutralia spalvų palete. Tai užtikrina savotišką universalumą, kurio dėka klasikinis stilius gali įtikti skirtingiems skoniams.

Šiuolaikinės virtuvės yra bene populiariausios – jos pasižymi „švaria“ išvaizda, yra stilingos ir nepaprastai praktiškos. Šis dizainas yra minimalistinis, lengvas, suteikia erdvumo jausmą, čia nėra jokių nereikalingų detalių – tokių baldų paviršiai nepuošiami ornamentais.

Angliško stiliaus virtuvės durelės, kaip ir to paties stiliaus spintos, pasižymi plokštuma ties centru ir griežtais, stačiais kampais, minimalistinėmis detalėmis, simetriškumu. Iš kitų stilių išsiskiria vientisomis, sodriomis spalvomis.

MEDINIAI AR LAMINATO VIRTUVĖS BALDŲ FASADAI

Mediena yra klasikinis pasirinkimas. Iš šios medžiagos pagaminti baldai yra elegantiški, ilgaamžiai, o medžio tekstūra primena pirštų antspaudus, mat kiekvieno paviršiaus išvaizda yra unikali. Nepaisant to, norint išlaikyti medinius paviršius nepakitusius, reikalinga nuolatinė priežiūra, skirtingai nei laminatu dengtiems paviršiams.

Laminatas yra viena universaliausių medžiagų, naudojamų baldų gamyboje. Jo būna įvairiausių spalvų, apdailos, be to, dėl šiuolaikinių technologijų, šios medžiagos išvaizda beveik nesiskiria nuo natūralios medienos. Laminatu dengti baldai yra pigesni ir lengviau prižiūrimi, tai pat, ne tokie jautrūs aplinkos veiksniams, atsparesni, tad puikiai tinka jaunoms šeimoms.

VIRTUVĖS BALDAI GARGŽDUOSE IR 100 KM SPINDULIU APLINK KLAIPĖDĄ!

“ANP inovaciniai sprendimai” gamina aukščiausios kokybės virtuvės baldus Gargžduose ir 100 km spinduliu aplink Klaipėdą. Mūsų misija – ne tik pasiūlyti platų baldų pasirinkimą, bet ir užtikrinti nepriekaištingą aptarnavimą visame Klaipėdos regione!

IŠMATUOKITE TURIMĄ ERDVĘ

Tikslus patalpos planas su išmatavimais yra labai svarbus kuriant jūsų naujų baldų dizainą. Tai reiškia, kad mes galėsime kartu pradėti darbus ir pateikti tikslią sąmatą, sudėlioti funkcionalų virtuvės planą. Nesijaudinkite, nesitikime iš jūsų gauti meno kūrinio, pakanka grubaus piešinio ranka su erdvės matmenimis, kuriame būtų matyti struktūra ir pageidaujami išsikišimai. Šiame plane turėtų būti pažymėti langai bei durys, praėjimai.

IŠSIRINKITE STALVIRŠĮ

Akmens stalviršiai. Natūralus akmuo išties pasižymi išskirtiniu grožiu, unikaliais raštais ir skirtingu spalvų žaismu kiekviename centrimete. Marmuras yra klasikinio grožio, prabangus akmuo. Jis retesnis, tad natūralu, kad ir brangesnis. Granitas pasižymi kietumu bei atsparumu, tačiau šiam akmeniui reikalinga išskirtinė priežiūra, jei norite, kad jis išlaikytų turimas savybes.

Laminato stalviršiai ilgainiui užsitarnavo kainos ir kokybės santykio įvaizdį. Ši medžiaga neturi akytumo, ją lengva prižiūrėti, taip pat, ji itin patraukli dėl plačių dizaino sprendimų galimybių, spalvų gausos. Laminatas gaminamas sulydant impregnuoto popieriaus sluoksnius aukšto slėgio temperatūroje, kol tampa vientisa medžiaga. Todėl toks stalviršis yra atsparus drėgmei, įbrėžimams, bei kitiems aplinkos veiksniams.

Kietmedžio stalviršiai. Tai tradicinis pasirinkimas, mėgstamas dėl savo natūralios šilumos ir charakteringos išvaizdos, kuri bėgant metams darosi tik išskirtinesnė. Gerai užsandarinta ir tinkamai prižiūrima ši medžiaga tarnauja ilgai, tiesa, reiktų prisiminti kad nedera tokio stalviršio naudoti vietoje pjaustymo lentelės ar ant jo statyti karštų keptuvių bei puodų. Prieš naudojant kietmedžio stalviršį, reikalinga jį užsandarinti specialiu aliejumi.

Kompozito stalviršiai gaminami iš natūralaus kvarco kristalų, sumaišytų su nedideliu kiekiu rišamosios medžiagos. Galutinė medžiaga dar vadinama kvarco kompozitu arba inžineriniu akmeniu. Kompozito stalviršis yra itin tvirtas, iš esmės neporėtas, atsparus įbrėžimams, dėmėms, karščiui, kitiems aplinkos veiksniams, dažnai jam taikoma ilga garantija. Kompozitas yra gerokai tvirtesnis ir ilgaamžiškesnis, lyginant su daugeliu natūralių akmenų.

Kietojo paviršiaus stalviršiai gaminami iš akrilo dervų, mineralų ir dažų mišinio. Tai tvirti paviršiai, kurie yra šilti, pasižymi natūraliu blizgesiu. Šie stalviršiai yra atsparūs dėmėms ir vandeniui, taip pat, karščiui iki 250°C, tačiau rekomenduojama karštų puodų ir keptuvių tiesiogiai ant jų nestatyti. Kaip ir kietmedžio stalviršis, kietojo paviršiaus įbrėžimai gali būti šlifuojami smėliu.

PAPUOŠKITE SAVO ERDVĘ

Žinome, kaip svarbu turėti galimybę savo namus dekoruoti taip kaip norisi tik jums. Tad tam galime pasiūlyti platų, žinomų pasaulio gamintojų interjero aksesuarų bei santechnikos pasirinkimą. Nuo naujausios buitinės technikos iki iš apačios bei viršaus tvirtinamų, nerūdijančio plieno, granito kompozito kriauklių, chromuotų, nerūdijančio plieno ar emaliuotų čiaupų; galiausiai, galime pasiūlyti kokybiškas rankenėles, stalčius ir viską, ko jums reikia, kad užbaigtumėte savo svajonių projektą.

IR GALIAUSIAI…

„Įrėminkite“ savo virtuvę išskirtinėmis plytelėmis, kurias galėsite išsirinkti iš plačios mūsų pasiūlos: stiklo ir akmens mozaikų, sienų ir grindų keramikos, dekoratyvinio akmens. Rinkitės iš mūsų medienos ir laminato grindų kolekcijų tai, kas labiausiai tiks jūsų interjere.

PADĖSIME SUKURTI SVAJONIŲ VIRTUVĘ!

Mes siekiame, kad Jūsų virtuvė būtų ne tik funkcionali, bet ir atitiktų individualius poreikius. „ANP inovaciniai sprendimai“ komanda, užsiimanti Virtuvės Baldų Gamyba Gargžduose, yra pasirengusi padėti sukurti unikalią ir jaukią virtuvę, kurioje supančios detalės atspindės jūsų skonį bei stilių. Esame pasiruošę jums padėti – mūsų ekspertai suteiks individualią konsultaciją bei pagalbą, renkantis spalvas, medžiagas ir dizaino sprendimus.